Moya Matcha – Premium (prémiová, exkluzivní)

Nejkvalitnější prémiový stupeň japonské organické matcha z 1. sklizně z nejmladších a nejjemnějších lístků zeleného čaje. Používá se pro tradiční čajový obřad, má bohatou jemnou sladkou chuť a krémovou texturu. Vyznačuje se zářivou nefritovou zelenou barvou.

E-shop

Moya Matcha – Traditional (tradiční)

Vysoce kvalitní japonská organická matcha z 1. a 2. sklizně s vyváženou bohatou hořko-sladkou chutí, krémovou texturou a malachitovou zelenou barvou. Díky své plné chuti je ideální k pití samostatně, ale také lze přidat do latte, smoothies a limonád.

E-shop

Moya Matcha – Daily (na každoddení pití)

Vysoce kvalitní organická japonská matcha z 2. a 3. sklizně se silnou chutí zeleného čaje. Má silnější a hořčí chuť ve srovnání s vyššími kvalitativními stupni matcha. Je to perfektní volba pro milovníky chuti zeleného čaje na denní pití a ideální přísada pro smoothies, zmrzlinu a pečení.

E-shop

Moya Matcha – Culinary (na vaření, pečení)

Vysoce kvalitní organická japonská matcha ze třetí podzimní sklizně se silnou chutí čaje a plnohodnotnou svíravostí. Perfektní matcha stupeň pro vaření a pečení. Vytváří bohatou zelenou barvu a dodává chuť zeleného čaje v celé řadě receptů.

E-shop