Velkoobchod

Nabídka VO spolupráce pro prodejny se zdravými potravinamičajovnylékárnykavárnyinternetové obchodypekárnycukrárny apod. Nabízíme originální produkty, které vám obohatí prodejní portfolio. Neváhejte nás kontaktovat na emailu david@bglobal.cz či telefonicky +420 724 123 705 a zjistěte více o naší nabídce velkoobchodní spolupráce včetně velkoobchodního ceníku a podmínek.

Moya matcha s certifikací 100 % BIO je přepravována do Evropy letecky ihned po výrobě, což našim zákazníkům zaručuje zelený čaj matcha v maximální možné čerstvosti. Potenciálním obchodním partnerům nabízíme produkty za nejlepší ceny ve špičkové kvalitě, zajímavé marže, netradiční design, balení v praktických sáčcích 1,5 g s jasným původem z Japonska.

100 % Organický zelený čaj Moya Matcha je pečlivě pěstována na malých, rodinných biocertifikovaných polích v japonském regionu Uji, regionu známém pro nejvyšší kvalitu zeleného čaje matcha díky svému jedinečnému mikroklimatu.

Kontaktujte nás pro zaslání vzorků 100 % BIO Moya Matcha na emailu david@bglobal.cz  a přesvědčte se o kvalitě našich produktů sami.

Naši obchodní partneři

E-shopy

Kavárny, restaurace, pekárny

Velkoobchod

Nabídka VO spolupráce pro prodejny se zdravými potravinami, čajovny, lékárny, kavárny, internetové obchody, pekárny, cukrárny apod. Nabízíme originální produkty, které vám obohatí prodejní portfolio. Neváhejte nás kontaktovat na emailu david@bglobal.cz či telefonicky +420 724 123 705 a zjistěte více o naší nabídce velkoobchodní spolupráce včetně velkoobchodního ceníku a podmínek.

Moya matcha s certifikací 100 % BIO je přepravována do Evropy letecky ihned po výrobě, což našim zákazníkům zaručuje zelený čaj matcha v maximální možné čerstvosti. Potenciálním obchodním partnerům nabízíme produkty za nejlepší ceny ve špičkové kvalitě, zajímavé marže, netradiční design, balení v praktických sáčcích 1,5 g s jasným původem z Japonska.

100 % Organický zelený čaj Moya Matcha je pečlivě pěstována na malých, rodinných biocertifikovaných polích v japonském regionu Uji, regionu známém pro nejvyšší kvalitu zeleného čaje matcha díky svému jedinečnému mikroklimatu.

Kontaktujte nás pro zaslání vzorků 100 % BIO Moya Matcha na emailu david@bglobal.cz  a přesvědčte se o kvalitě našich produktů sami.

Naši obchodní partneři

Bio Moya Matcha Tea produkty koupíte na našem e-shopu a u našich obchodních partnerů. Matchu Moya můžete ochutnat ve vybraných kavárnách viz. seznam níže. 

E-Shop

Kavárna/Pekárna 

Adresa: Bratislavská 22, 602 00 Brno-střed

E-Shop

kavarna-typika-praha-matcha-japonska

Kavárna/Pekárna 

Adresa: Svatoslavova 21, 140 00 Praha 4-Nusle

skog-kavarna-logo-partner

Kavárna/Pekárna 

Adresa: Dominikánské nám. 187, 602 00 Brno-střed

creperie_u_slepe_kocicky_praha

Kavárna/Restaurace

Adresa: Milady Horákové 38/600, Praha 7, 170 00

KRÁTKÝ KAFE

Kavárna/Restaurace

Adresa: Merhautova 1869/29, Brno-sever-Černá pole, 613 00 

KAKABU

Kavárna/Restaurace

Adresa: Antonína Trapla 67, 680 01 Boskovice