Vypracované tělo na léto se zeleným čajem Matcha Moya

vypacovane-telo-leto-matcha-moya

Autor: David C.

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, že? Léto je za rohem a kdo by teď nechtěl získat to dokonalé vypracované tělo. Ale s Matchou?

No, kvůli covidové pandemii, tělocvičny ve střední Evropě jsou stále uzavřené a jít něco dělat ven je stále těžší s možností objednání jídla online, sledováním seriálů na Netflixu. 

Proto říkám vypracované tělo na léto s Matchou. Vzhledem k tomu, že potřebujeme veškerou pomoc k dosažení výsledku, může být Matcha věc, která vám ve skutečnosti může pomoci dostat se z pohodlí domova a spálit zbytečné kalorie, které získáváme díky lockdownu a sezení doma. 

Matcha čaj nejen pomáhá vaší imunitě, ale snižuje váš stres, který, pokud ho máte příliš mnoho, vede k přibírání na váze. Matcha také zrychluje váš metabolismus a působí jako blokátor ukládání tuků. Ano, přečtěte si to znovu. Pro ty, kteří jsou techničtější, má matcha sloučeninu zvanou EGCG nebo jinak známou jako epigallocatechin gallát, která prokázala, že dělá právě toto, zrychluje váš metabolismus a také blokuje tuky.

Moje osobní zkušenost s Matchou je, že zlepšuje moji schopnost soustředit se a dává mi solidní energii na dobrých 4 až 6 hodin, které mě ve skutečnosti nutí jít ven a dělat něco jako běhání nebo procházky po mém sousedství tady v Praze.

Tajemství je dát si nápoj moya matcha 30 minut, než zacvičíte, nebo v mém případě ve 16:00, když odejdu z práce. Ráno a také pozdě v noci jsem přirozeně nabitý energií, ale ne když mi končí pracovní doba. 16:00, To je čas, když jsem opravdu pomalý, a těším se, až budu doma jen odpočívat.

Zrychlením metabolismu, blokováním tuků, dodáním energie a také soustředěním by vaše letní tělo mohlo být ready. Hodí se nám každá pomoc, kterou můžeme získat, a Matcha čaj může být tím extra trenérem v tělocvičně.

Protože nápoj Matcha je pro některé hořký, vždy používám 100% med, což z něj dělá perfektní předpřipravený nápoj bez dalšího cukru.

Dejte nám vědět, jak se vaše letní vypracované tělo blíží. 

Máme všechny druhy Matcha, takže vyzkoušejte naše a dejte nám vědět na Instagramu či Facebooku!

BIO Moya Matcha DAILY 50g-250g – V Sáčku můžete zakoupit v našem e-shopu za super cenu pod tímto odkazem.


English:

Summer Body with Matcha?

Sounds to good to be true right? Summer is just around the corner and who would not want to get that perfect body right now. But with Matcha?

Well, due to covid, gyms here around central Europe have been closed for a while and getting off our butts is harder to do with Netflix and Bolt food or Uber eats right around the corner  wtih just a click of our phones or remote controls.

Thats why I say summer body with Matcha. Since we need all the help we can get, Matcha can be the thing that may actually help you get off your butt and burn off those extra covid calories.

Not only does matcha help your immunity, but it lowers your stress which if you have too much, it leads to weight gain. Matcha also speeds up your metabolism and acts a fat blocker. Yes, read that again. For those that are more technical, matcha has a compound called EGCG or otherwise know as Epigallocatechin gallate which has shown to do just this, speed up your metabolism and also block fat.

My personal thing with Matcha is that it makes you concentrate and gives you solid energy for a good 4 to 6 hours with no spikes that actually makes me want to get off my butt and actually do something like running or walking around my neigborhood here in Prague.

The secret is to take it 30 minutes before you work out or in my case, at 4pm, when I get off of work. In the morning and also late at night I am naturally energized but not when I finish work.  4pm, That is when I get really sluggish, and look forward to just chilling at home, right after  I finish work.

By speeding up your metabolism, blocking fat, giving you energy and also making you concentrate, your summer body might just aroud the corner. We need all the help we can get and Matcha might just be that extra gym trainer.

Since Matcha is bitter to some, I always use 100% honey which makes it a perfect prework out drink without the extra sugar.

Let us know how your summer covid body is coming along?

We have all kinds of Matcha so try ours and let us know!

You can buy BIO Moya Matcha DAILY 50g-250g – V Sáčku in our e-shop for a great price under this link.

 

Sleva 10%
Pro stálé zákazníky

Rychlé doručení
Do 3-5 dnů

Doprava zdarma
Při objednávce nad 1000 Kč